0

دانلود رسلمنیا 40

رسلمنیا 40

با پایان رویداد رسلمنیا 40، می توانید شب اول و دوم این رویداد را به طور کامل از تلگرام اسپورتس نوتس دانلود کنید.

به گزارش اسپورتس نوتس، رسلمنیا 40 مهم ترین رویداد سال 2024 کمپانی WWE است که در روزهای 6 و 7 اپریل در فیلادلفیا برگزار می شود. این دومین بار است که رسلمنیا قرار است در این شهر برگزار شود. رسل مینیا 1999 هم در فیلادلفیا برگزار شده بود. رسلمنیا 40 همچنین اولین رسل مینیا تاریخ WWE است که خانواده مک من نقشی در آن ندارند و تحت هدایت کمپانی TKO برگزار می شود. در این مطلب، لینک دانلود رسلمنیا 40 قرار دارد.

مرور و بررسی رسلمنیا 40

از لینک زیر به صفحه مربوط به نتایج رسلمنیا 40 می رسید. نتایج شب اول و دوم این رویداد به طور کامل در یک مطلب قرار گرفته اند.

دانلود رسلمنیا 40 از تلگرام

رویداد رسلمنیا 40 به محض انتشار در کانال خصوصی تلگرام اسپورنس نوتس قرار می گیرد. از لینک زیر به این کانال هدایت می شوید و می توانید فایل کامل مسابقات را دانلود کنید.

برای دانلود رسلمنیا 40 کلیک کنید
برای دانلود رسلمنیا 40 کلیک کنید

لازم به ذكر است كه اين مدل رویدادها يا ترجمه نمى شوند و يا با تاخير و بعد از مدتى زيرنويس فارسى براى آن ها منتشر مى شود. در حال حاضر زيرنويس فارسى این رویداد موجود نيست!

راهنمای دانلود

بعد از کلیک روی لینک بالا، وارد کانال اصلی تلگرام اسپورتس نوتس می شوید. سپس لینک کانال خصوصی برای شما نمایان می شوید و از پست مرتبط به کانال مستندهای ورزشی منتقل می شوید. در این کانال مستندهای زیادی قرار دارد و می توانید مستند مورد نظر خود را به راحتی دانلود کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *