0

یورگن کلوپ از لیورپول جدا می شود

یورگن کلوپ

در خبری ناگهانی، یورگن کلوپ اعلام کرد که در پایان فصل 2024-2023 از لیورپول جدا خواهد شد.

پیام یورگن کلوپ به طرفداران لیورپول (زیرنویس فارسی)

به گزارش اسپورتس نوتس، یورگن کلوپ، سرمربی باشگاه لیورپول، به طور رسمی اعلام کرد که در پایان فصل 2024-2023 از این باشگاه جدا می شود. کلوپ در لیورپول به دستاوردهای زیادی رسیده و همچنان نیز این شانس را دارد تا به کارنامه پرافتخار خود در آنفیلد اضافه کند. در ادامه نگاهی داریم به این خبر.

رسمی؛ یورگن کلوپ از لیورپول جدا می شود

يورگن كلوپ، سرمربى آلمانى و 56 ساله ليورپول، در خبرى غافلگيركننده اعلام كرد كه در پايان فصل 2024-2023، اين باشگاه را ترک خواهد كرد. كلوپ در سال 2015 به ليورپول پيوست و در اين مدت موفق به كسب مهم ترين جام هاى دنيا و پايان دادن به طلسم قهرمانى ليورپول شد.

كلوپ ليورپول را به قهرمانى در ليگ برتر انگليس، ليگ قهرمانان اروپا، جام باشگاه هاى جهان، سوپركاپ اروپا، سوپركاپ انگليس، جام حذفى انگليس و ليگ كاپ انگليس رساند و بدون شک يكى از بهترين مربى هاى تاريخ قرمزها به شمار مى رود.

یورگن کلوپ از لیورپول جدا می شود
یورگن کلوپ از لیورپول جدا می شود

پیام یورگن کلوپ به طرفداران لیورپول

یورگن کلوپ در پیامی ویدیویی، خبر جدایی اش را به طرفداران لیورپول اعلام کرد. او از این گفت که عاشق باشگاه، شهر و طرفداران لیورپول است اما دیگر انرژی ندارد و نمی تواند به کارش ادامه دهد. صحبت های یورگن کلوپ با زیرنویس فارسی را از لینک زیر تماشا کنید.

پیام یورگن کلوپ به طرفداران لیورپول (زیرنویس فارسی)

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *