0

لس آنجلس لیکرز قهرمان اولین دوره تورنمنت NBA شد

لس آنجلس لیکرز

لس آنجلس لیکرز قهرمان اولین دوره تورنمنت NBA شد و در این مطلب نگاهی داریم به این مسابقات.

به گزارش اسپورتس نوتس، لس آنجلس لیکرز با شکست ایندیانا پیسرز قهرمان اولین دوره تورنمنت درون فصلی NBA شد. فصل 2024-2023 اولین باری بود که این مسابقات شروع به کرد و حالا لیکرز اولین قهرمان این تورنمنت لقب گرفت.

لس آنجلس لیکرز قهرمان اولین دوره تورنمنت NBA شد؛ لبران ارزشمندترین بازیکن

لس آنجلس ليكرز در شبى كه انتونى ديويس آتشين ظاهر شد و لبران جيمز و آستين ريوز نيز عملكرد خوبى داشتند، موفق به شكست 109-123 اينديانا پيسرز شد تا قهرمان اولين دوره تورنمنت درون فصلى NBA لقب بگيرد.

دفاع پيسرز هيچ جوابى براى AD در اين بازى نداشت. ديويس كه در دفاع هم موثر بود، فينال را با آمار فوق العاده 41 امتياز، 20 ريباند، 5 اسيست و 4 بلاک به پايان رساند. ليكرز كه با 17 قهرمانى و 32 حضور در فينال NBA، پرافتخارترين تيم تاريخ اين ليگ است، حالا يک جام ديگر نيز به ويترين خود اضافه كرد و به اولين جام قهرمانى تورنمنت درون فصلى NBA رسيد. لبران جيمز به عنوان ارزشمندترين بازيكن اولين دوره تورنمنت درون فصلى NBA انتخاب شد.

لس آنجلس لیکرز قهرمان اولین دوره تورنمنت NBA شد؛ لبران ارزشمندترین بازیکن
لس آنجلس لیکرز قهرمان اولین دوره تورنمنت NBA شد؛ لبران ارزشمندترین بازیکن

تورنمنت درون فصلی NBA نمره قبولی گرفت

لس آنجلس لیکرز قهرمان اولین دوره تورنمنت NBA شد و پرونده این رقابت ها بسته شد. حالا می توان به درستی از این اقدام جدید آدام سیلور و لیگ NBA صحبت کرد. باید گفت که حداقل در اولین دوره، تورنمنت درون فصلی NBA نمره قبولی می گیرد. چند سالی است که بازی های فصل عادی جذابیت سابق را ندارند و تیم ها آنطور که باید در فصل عادی عمل نمی کنند. هدف از ایجاد این تورنمنت، رقابتی شدن فصل عادی بود و در این دوره شاهد آن بودیم که بسیاری از بازی ها در سطح قابل قبول و جذابی برگزار شدند.

بدون شک این تورنمنت نمره قبولی دریافت می کند و باید منتظر فصل های بعد باشیم تا ببینیم که آیا تورنمنت درون فصلی NBA می تواند به مسیر خوب خود ادامه دهد یا دچار تغییراتی خواهد شد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *