0

رکوردشکنی رسلمنیا 40؛ پرسودترین رویداد تاریخ WWE

رسلمنیا 40

رسلمنیا 40 به پرسودترین رویداد تاریخ کمپانی WWE تبدیل شده است. نگاهی داریم به رکوردشکنی رسلمنیا 40.

به گزارش اسپورتس نوتس، رسلمنیا 40 بدون شک یکی از بهترین رویدادهای تاریخ پرو رسلینگ بود. رویدادی سراسر از هیجان، سورپرایز و نتایجی که اکثر طرفداران کشتی حرفه ای را راضی کرد. حالا کمپانی WWE آمار و ارقام مرتبط با این رویداد را منتشر کرده که از رکوردشکنی رسلمنیا 40 خبر می دهند.

رکوردشکنی رسلمنیا 40؛ درآمد تاریخی از بلیت فروشی

كمپانى WWE به طور رسمى اعلام كرد كه درآمد حاصل از بليت فروشى دو شب رسلمنیا 40، 38.4 ميليون دلار بوده كه 78 درصد از رسل مينيا 39 بيشتر بوده و يک ركورد در تاريخ اين كمپانى به شمار مى رود. البته رسل مينيا 40 ركوردهاى بسيار بيشترى ثبت كرده است. WWE ادعا كرده كه تعداد بيننده هاى اين شو 41 درصد نسبت به سال پيش بيشتر شده كه بيشترين در تاريخ رويداد رسل مينيا است.

مجموع بازديد ويديوهاى مرتبط با رسل مينيا 40 در تمام پلتفرم هاى WWE، به بيشتر از 600 ميليون در تنها دو شب رسيده است. يوتيوب WWE كه به تازگى از مرز 100 ميليون سابسكرايبر عبور كرده، در روز يكشنبه بيشتر از 67 ميليون ويو داشته كه ركورد اين كانال نيز به شمار مى رود. هر سه شو RAW، SmackDown و NXT نيز اين هفته ركورد بيشترين تماشاگر و بيشترين درآمد حاصل از فروش بليت را در تاريخ خود شكسته اند.

رکوردشکنی رسلمنیا 40؛ درآمد تاریخی از بلیت فروشی
رکوردشکنی رسلمنیا 40؛ درآمد تاریخی از بلیت فروشی

قیمت بلیت رسلمنیا 40 چه قدر بوده است؟

سايت هاى متعددى بليت هاى رسلمنیا 40 را براى فروش گذاشته بودند كه قيمت هاى مختلفى داشتند اما تقريبا اين قيمت ها بهم نزديک بودند. به عنوان مثال ارزان ترين بليت شب اول در سايت Ticketmaster، صد و هشتاد و شش دلار بود كه البته در بالاترين جايگاه ورزشگاه است و تقريبا هيچ چيزى از آنجا ديده نمى شود. گران ترين بليت در شب اول اما در همين سايت به بيشتر از 7 هزار دلار رسيد كه جايگاه كنار ورودى كشتى گيرها است!

شب دوم به دليل اهميت بيشتر، بليت هاى گران ترى هم داشت. در سايت Ticketmaster ارزان ترين بليت 207 دلار و گران ترين 7800 دلار بود. صندلى هاى نزديک به رينگ، گران ترين بليت ها را دارند اما اين بليت ها به راحتى در دسترس قرار نمى گيرند و به همين دليل قيمت آن ها در سايت ها موجود نيست!

درآمد حاصل از بليت فروشى دو شب رسلمنیا 40، بیشترین در تاریخ WWE به شمار می رود
درآمد حاصل از بليت فروشى دو شب رسلمنیا 40، بیشترین در تاریخ WWE به شمار می رود

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *