0

تایسن فیوری به سختی فرانسیس انگانو را شکست داد

فیوری انگانو

سرانجام مسابقه بوکس میان تایسن فیوری و فرانسیس انگانو برگزار شد و تایسن فیوری به سختی فرانسیس انگانو را شکست داد.

به گزارش اسپورتس نوتس، مسابقه بوکس میان تایسن فیوری و فرانسیس در شهر ریاض عربستان سعودی برگزار شد و در پایان این تایسن فیوری بود که به برتری رسید تا آماده جدال حساس و تاریخی با الکساندر اوسیک شود. نگاهی داریم به این مبارزه.

فیوری برابر انگانو

در 23 اپریل 2022، تایسن فیوری برای از عناوین WBC و The Ring برابر دیلین وایت قرار گرفت. او با يک آپركات تماشايى موفق به ناک اوت وايت شد تا از عناوين سنگين وزن خود دفاع كند. جيپسى كينگ كه در سى و سومين مبارزه حرفه اى خود به سى و دومين بردش رسيد، بعد از مبارزه گفت كه شايد اين آخرين مبارزه اش باشد و وقت خوبى براى بازنشستگى است!

شرایط اما چندی بعد فرق کرد. فیوری قبول کرد تا برابر فرانسیس انگانو قرار بگیرد. انگانو مبارز سابق کمپانی UFC است که تحت قرارداد با پروموشن PFL است. انگانو فعلا می خواهد در دنیای بوکس فعالیت کند و در سال 2024 اولین مبارزه خود در PFL را برگزار می کند.

فیوری و انگانو در UFC نیز قرار بود به مصاف یکدیگر بروند. دینا وایت، رئیس UFC خیلی سعی در برگزاری این مبارزه داشت اما این مسابقه هیچوقت برگزار نشد. حالا اما این دو در رینگ بوکس یکدیگر را ملاقات خواهند کرد.

فرانسیس انگانو و تایسن فیوری بوکس
فرانسیس انگانو و تایسن فیوری بوکس

بوکس؛ تایسن فیوری به سختی فرانسیس انگانو را شکست داد

مبارزه بوكس تايسن فيورى و فرانسيس انگانو در شهر رياض عربستان برگزار شد و به لطف نمايش خيره كننده فرانس انگانو كه اولين مبارزه حرفه اى خود در بوكس را تجربه مى كرد، هيجان فوق العاده اى داشت و فراتر از حد انتظار بود.

انگانو با مشت هاى سنگين و سهمگينش كه در MMA قربانى هاى بسيارى گرفته، در راند سوم هم قهرمان سنگين وزن بوكس جهان را زمين زد و تايسن فيورى را ناک داون كرد. فيورى در برخى راندها مسلط بود اما مشت زن اهل انگليس انتظار همچين عملكردى از انگانو را نداشت و در برخى راندها هم مقابل او كم آورد.

در پايان اما داورها دو به يک راى به برترى تايسن فيورى دادند كه جاى بحث دارد. فيورى بدون شكست وارد اين مبارزه شد و چندى ديگر نيز با الكساندر اوسيک مسابقه مى دهد كه او نيز شكستى را تجربه نكرده. بدون شک اين موضوع در راى اين مبارزه نيز تاثير گذاشته و دروغ نيست اگر بگوييم كه انگانو با كم لطفى بازنده شد!

تایسن فیوری به سختی فرانسیس انگانو را شکست داد اما در حق انگانو نیز کم لطفی شد
تایسن فیوری به سختی فرانسیس انگانو را شکست داد اما در حق انگانو نیز کم لطفی شد

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *