0

دانلود مسابقات کشتی کج

رومن رینز و کودی رودز

دانلود مسابقات کشتی کج یکی از دغدغه های طرفداران این رشته است. نگاهی داریم به نحوه تماشای این مسابقات.

به گزارش اسپورتس نوتس، قبلا در یک مطلب جدا از نحوه تماشای زنده مسابقات کشتی کج نوشتیم و در این مطلب شما را راهنمایی می کنیم که چگونه این مسابقات را دانلود کنید و به راحتی و در هر زمانی که بخواهید به تماشای آن بپردازید. پس در ادامه همراه اسپورتس نوتس باشید.

دانلود کشتی کج

اسپورتس نوتس چند وقتی است که مسابقات مهم کمپانی های WWE و AEW را پوشش می دهد و علاوه بر اخباری که در این مجموعه کار می شود، مسابقات کامل نیز در کانال خصوصی تلگرام اسپورتس نوتس قرار می گیرند. به عنوان مثال رویال رامبل 2024 و رسلمنیا 40 علاوه بر پوشش کامل، مسابقات آن ها نیز در کانال خصوصی تلگرام قرار گرفت. آخرین PPVهای کمپانی AEW نیز در همین کانال قرار دارند.

راهنمای دانلود مسابقات کشتی کج

برای دانلود مسابقات کشتی کج، عضو تلگرام اسپورتس نوتس شوید. بعد از هر رویداد مهم، مسابقات کامل در کانال خصوصی قرار می گیرند و در قالب یک پست شما خبر دار می شوید. مسابقات کامل به همراه فیلم و مستندهای ورزشی، به دلیل کپی رایت، در یک کانال خصوصی قرار می گیرند.

برای دانلود مسابقات کشتی کج، عضو تلگرام اسپورتس نوتس شوید
برای دانلود مسابقات کشتی کج، عضو تلگرام اسپورتس نوتس شوید

در ادامه لینک های دانلود رسلمنیا 40 و همچنین رویداد Dynasty کمپانی AEW را مشاهده می کنید. از این لینک ها به کانال تلگرام اسپورتس نوتس منتقل می شوید و سپس به کانال خصوصی می رسید که مسابقات کامل در آنجا قرار دارند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *