0

پیام لوئیس همیلتون به مرسدس

لوئیس همیلتون

بعد از قطعی شدن انتقال به فراری، لوییس همیلتن از مرسدس تشکر کرد. نگاهی داریم به پیام لوئیس همیلتون به مرسدس.

به گزارش اسپورتس نوتس، لوییس همیلتون تصمیم گرفت تا بعد از بیشتر از یک دهه، به دوران خود در مرسدس پایان دهد و راهی فراری شود. پرافتخارترین راننده تاریخ فرمول یک، راهی پرافتخارترین تیم تاریخ این مسابقات شو و از سال 2025 برای فراری مسابقه خواهد داد.

لوئیس همیلتون از سال 2025 به فراری می رود

با تاييد تيم فرمول يک فرارى، لوييس هميلتن از سال 2025 به اين تيم ملحق خواهد شد. مرسدس نيز تاييد كرد كه سال 2024، آخرين فصل راننده پرافتخار بريتانيايى در اين تيم خواهد بود. هميلتن در سال 2013 به مرسدس پيوست و در اين تيم به 6 قهرمانى جهان رسيد و تبديل به پرافتخارترين راننده تاريخ فرمول يک شد. او حالا بعد از مک لارن و مرسدس، براى پرافتخارترين تيم تاريخ فرمول يک مسابقه خواهد داد.

همچنین کارلوس ساینز نیز تایید کرد که در پایان فصل 2024 از فراری جدا خواهد شد. به این ترتیب از سال 2025، لوییس همیلتن هم تیمی جدید شارل لکلر در فراری خواهد بود.

لوئیس همیلتون از سال 2025 به فراری می رود
لوئیس همیلتون از سال 2025 به فراری می رود

پیام لوئیس همیلتون به مرسدس و توتو ولف

لوييس هميلتن سرانجام سكوت خود را شكست و در صفحات اجتماعى خود از مرسدس و انتقال به فرارى نوشت. قهرمان 7 دوره مسابقات فرمول يك متن بلندى منتشر كرد كه در بخشى از آن به قدردانى از مرسدس پرداخته است.

از وقتى 13 ساله بودم، مرسدس بخش بزرگى از زندگى من بوده است. پس اين تصميم، سخت ترين تصميمى است كه تا به حال گرفته ام. به تمام دستاوردهايى كه در كنار هم كسب كرديم افتخار مى كنم. از تمام كسانى كه در اين سال ها زحمت كشيدند، تشكر و قدردانى مى كنم و البته از توتو به خاطر دوستى، راهنمايى و رهبرى اش.
ما در كنار هم قهرمان شديم، ركوردها شكستيم و به موفق ترين همكارى ميان يك راننده و تيم در تاريخ فرمول يک تبديل شديم. البته كه نمى توان نيكى (لائودا) را فراموش كرد كه حامى بزرگى بود و هر روز جاى خالى اش حس مى شود.

پیام لوئیس همیلتون به مرسدس و توتو ولف
پیام لوئیس همیلتون به مرسدس و توتو ولف

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *