0

بوکس آنتونی جاشوا با فرانسیس انگانو

بوکس جاشوا انگانو

مسابقه بوکس آنتونی جاشوا با فرانسیس انگانو قرار است در تاریخ 8 مارچ 2024 برگزار شود. نگاهی داریم به این مبارزه.

به گزارش اسپورتس نوتس، مبارزه بوکس آنتونی جاشوا با فرانسیس انگانو قرار است در ریاض عربستان برگزار شود. در ادامه نگاهی داریم به هر آنچه باید از این مسابقه بدانید.

مسابقه بوکس آنتونی جاشوا با فرانسیس انگانو

بعد از نمایش درخشان برابر تایسن فیوری، پروموشن های مختلفی سراغ فرانسیس انگانو آمدند تا او بار دیگر در رینگ بوکس حاضر شود. انگانو 37 ساله که در حال حاضر با پروموشن PFL قرارداد دارد، به واسطه درخشش در MMA و مخصوصا دوران حضورش در UFC شناخته می شود. تنها سابقه او در بوکس حرفه ای برمی گردد به مبارزه با تایسن فیوری که همانطور که ذکر شد، او نمایش بسیار خوبی ارائه داد و فاصله ای هم تا پیروزی نداشت.

آنتونی جاشوا اما بوکسور حرفه ای است که تا به امروز 30 مبارزه و 27 پیروزی را تجربه کرده است. بوکسور 34 ساله بریتانیایی، بعد از دو شکست متوالی برابر الکساندر اوسیک، شانس مبارزه های معتبر و عنوان دار را از دست داد و در تلاش است تا مجددا بتواند به دوران اوج خود برگردد. جاشوا که سابقه کسب مدال طلای المپیک را در کارنامه دارد، برای مدتی قهرمان پروموشن های WBO، WBA و همچنین IBF نیز بود.

این مبارزه قرار است در تاریخ 8 مارچ 2024 در شهر ریاض عربستان سعودی برگزار شود.

مسابقه بوکس آنتونی جاشوا با فرانسیس انگانو در ریاض عربستان برگزار می شود
مسابقه بوکس آنتونی جاشوا با فرانسیس انگانو در ریاض عربستان برگزار می شود

تاریخ مسابقه بوکس آنتونی جاشوا با فرانسیس انگانو

این مبارزه قرار است در بامداد شنبه 19 اسفند 1402 به وقت ایران برگزار شود. مسابقه برای ساعت 02:30 تعیین شده اما احتمال زیاد با توجه به تشریفات و برنامه های قبل از آن، مبارزه دیرتر شروع خواهد شد.

پخش زنده بوکس آنتونی جاشوا با فرانسیس انگانو

برای تماشای زنده این مسابقه می توانید از سایت استرایک اوت استفاده کنید. نحوه کار با این سایت را از لینک زیر مطالعه کنید.

برای تماشای زنده بوکس آنتونی جاشوا با فرانسیس انگانو کلیک کنید

پیروزی انتونی جاشوا برابر فرانسیس انگانو

مسابقه بوکس آنتونی جاشوا با فرانسیس انگانو برگزار شد و در پایان این جاشوا بود که موفق به ناک اوت حریفش در راند دوم مبارزه شد. برخلاف مسابقه قبلی انگانو، او در این مبارزه حرفی برای گفتن نداشت. جاشوا در راند اول تا مرز ناک داون انگانو پیش رفت و در راند دوم نیز کار را تمام کرد تا به بیست و هشتمین پیروزی دوران حرفه ای خود برسد.

پیروزی انتونی جاشوا برابر فرانسیس انگانو
پیروزی انتونی جاشوا برابر فرانسیس انگانو

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید