0

حذف لس آنجلس لیکرز از پلی آف 2024 NBA

حذف لیکرز از پلی آف

حذف لس آنجلس لیکرز از پلی آف 2024 NBA با شکست 4-1 برابر دنور ناگتس. وداع زودهنگام لبران جیمز با پلی آف!

به گزارش اسپورتس نوتس، لس آنجلس لیکرز مانند فصل 2023-2022، حرفی مقابل دنور ناگتس نداشت و 4-1 مغلوب این تیم شد. به این ترتیب لس آنجلسی ها خیلی زود از پلی آف NBA کنار رفتند و باید فکری به حال آینده بکنند. دنور ناگتس اما مجددا در حد و اندازه های یک مدعی ظاهر شد و می خواهد که از قهرمانی اش دفاع کند. نگاهی داریم به حذف لس آنجلس لیکرز از پلی آف 2024 NBA.

لس آنجلس لیکرز سوئیپ شد؛ قدرت نمایی مجدد دنور ناگتس

در چارچوب راند اول پلی آف فصل 2024-2023 لیگ NBA، دنور ناگتس مانند فینال کنفرانس غرب در فصل گذشته، لس آنجلس لیکرز را شکست داد و راهی راند دوم پلی آف شد. با احتساب فصل عادی، دنور ناگتس در 14 بازی اخیر، 13 بار برابر لیکرز به پیروزی رسیده و در 8 بازی پلی آف نیز فقط یک بازی را واگذار کرده است!

دنور ناگتس در دور دوم باید به مصاف مینسوتا تیمبرولوز برود که این تیم نیز از سد فینیکس سانز گذشت. ناگتس به رهبری نیکولا یوکیچ که به احتمال زیاد سومین عنوان MVP خود را دریافت می کند، با قدرت به سمت دومین قهرمانی متوالی خود می رود.

حذف لس آنجلس لیکرز از پلی آف 2024 NBA به دست دنور ناگتس
حذف لس آنجلس لیکرز از پلی آف 2024 NBA به دست دنور ناگتس

حذف لس آنجلس لیکرز از پلی آف 2024 NBA؛ آینده لبران جیمز چه می شود؟

با حذف لس آنجلس لیکرز از پلی آف 2024 NBA، آینده لبران جیمز بار دیگر مورد بحث قرار خواهد گرفت. جیمز اصلا دوست ندارد که رکوردهای منفی در کارنامه پرافتخارش زیاد شوند. او برای فصل 2025-2024، قرارداد Player Option به ارزش 51.4 میلیون دلار دارد و دست خودش است که در لیکرز بماند یا وارد نقل و انتقالات تابستانی شود.

جیمز به هر آنچه در بسکتبال و لیگ NBA خواسته رسیده و آخرین آرزویش، بازی در کنار پسرش، برانی است که آن هم احتمالا به حقیقت می پیوندد. برانی جیمز می تواند در درفت 2024 NBA شرکت کند و به احتمال فراوان فصل آینده او را در NBA خواهیم دید. با توجه به این موضوع، شاید لبران جیمز بازی کنار پسرش را در اولویت خود قرار دهد!

آینده لبران جیمز بار دیگر مورد بحث قرار خواهد گرفت
آینده لبران جیمز بار دیگر مورد بحث قرار خواهد گرفت

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *