0

مسابقه رومن رینز با د راک

رومن رینز و د راک

مسابقه رومن رینز با د راک، احتمالا اصلی ترین مسابقه رویداد رسل مینیا 40 باشد. نگاهی داریم به این مسابقه.

به گزارش اسپورتس نوتس، به نظر می رسد که بالاخره مسابقه رومن رینز و د راک نهایی شود. همانطور که خیلی ها انتطار داشتند، احتمالا این مسابقه در رسل مینیا برگزار شود و مسابقه اصلی رسل مینیا 40 باشد. هنوز چیزی قطعی نشده اما با این حال نگاهی داریم به مسابقه رومن رینز با د راک.

مسابقه رومن رینز با د راک در آستانه نهایی شدن

شوى اسمک داون 2 فوریه 2024 در حالى به پايان رسيد كه د راک برگشت و با رومن رينز روبرو شد. قبل از اينكه راک به رينگ بيايد، كودى رودز خطاب به رينز گفت:

سراغت مى آيم ولى در نه در رسل مينيا

كودى رودز، راک را معرفى كرد، او به رينگ آمد و بعد از خوش و بش با برنده رويال رامبل، مقابل رينز قرار گرفت. اين بخش، آينه اتفاقات اخير و تغييرات زياد كمپانى WWE بود. راک به مصاف رينز خواهد رفت و كودى رودز بازنده اتفاقات اخير لقب مى گيرد. در همين رابطه، PW Insider خبر داده كه برنامه WWE به دليل اتفاقات اخير كامل عوض شده است.

قرار بود رودز در رسل مينيا به مصاف رينز برود و سى ام پانک نيز با ست رالينز روبرو شود اما مصدوميت پانک، شرايط را تغيير داد. اين تنها دليل اين تغييرات نيست. طبق ادعاى PWI، اخبار مرتبط با وينس مک من و شكايت جنل گرنت، كارمند سابق WWE از او و اتهامات بسيار سنگينى (رسوايى اخلاقى) كه به مدير سابق كمپانى وارد شده و گريبان گير براک لزنر هم شده (لزنر از برنامه هاى آتى كمپانى كنار گذاشته شده)، از ديگر دلايل مهمى است كه باعث شده TKO و شخص دوين جانسن كه به تازگى به هيئت مديره اين كمپانى اضافه شده، برنامه رسل مينيا را تغيير دهند.

مسابقه رومن رینز با د راک احتمالا در رسل مینیا 40 برگزار خواهد شد
مسابقه رومن رینز با د راک احتمالا در رسل مینیا 40 برگزار خواهد شد

کودی رودز قربانی اتفاقات اخیر WWE

راک مى خواهد تمركز را از روى اخبار وينس مک من بردارد و با برگشت خود، مصمم است كه توجه ها روى مسابقه او با رومن رينز معطوف شود. به اين ترتيب برنامه رسل مينيا دچار تغييرات زيادى خواهد شد و بسيار با برنامه اصلى متفاوت خواهد بود. قربانى اصلى، كودى رودز است؛ او از همان ابتدا قرار بود برنده رويال رامبل شود و داستانش را تمام كند اما به دليل اتفاقات اخير، داستان او همچنان ناتمام باقى خواهد ماند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید